Warning: Declaration of Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /www/wp-content/themes/polishstyle/functions.php on line 0
Szlifierki maszynowe > PS-SP-3-300 - PolishStyl | PolishStyl
[row] [column col="col-sm-4 col-sm-offset-8"] [span fontsize="42" fontweight="700"]Doskonała[/span] [spacing height="5" /] [span fontsize="30" fontweight="400"]jakość powierzchni[/span] [/column] [/row]

Szlifierko-polerka PS-SP-3-300

 

 

maszyna1

Przeznaczona jest do szlifowania i polerowania elementów drewnianych i drewnopochodnych o powierzchni płaskiej, jak i o złożonym kształcie w elementach o szerokości 300 mm.

Szlifierko-polerki PS-SP-300 oferowane są w wykonaniu jedno-, dwu-, trzy- i cztero-wrzecionowym. Przy tym na każdym wrzecionie można zamontować różnego rodzaju narzędzia szlifiersko-polerskie pod określone zadanie produkcyjne. Na przykład przy wykonywaniu prac szlifiersko-wykończeniowych powierzchni, po obróbce mechanicznej od szlifowania do polerowania, pomiędzy i po lakierowaniu, wodowaniu, olejowaniu, patynowaniu oraz zastosowaniu innych technologii.

Wrzeciona posiadają przynajmniej trzy prędkości obrotowe lub płynną regulację obrotów. Dodatkowo każde wrzeciono ma obroty współbieżne i przeciwbieżne w stosunku do kierunku ruchu obrabianego elementu. Obrabiany element jest przesuwany za pomocą przenośnika taśmowego, który jest wyposażony w płynną regulację posuwu.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube