PolishStyl

Producent materiałów ściernych i polerskich

KRÓTKO O NAS

PolishStyl to uznany producent materiałów ściernych i narzędzi szlifierskich, działający na rynku od 2008 roku. W ciągu kilku lat działalności udało się zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów – od małych i średnich zakładów stolarskich po duże firmy produkcyjne.

MATERIAŁY ŚCIERNE

W asortymencie firmy PolishStyl znajdziecie Państwo szeroki wybór materiałów ściernych, służących do obróbki elementów ze wszystkich tworzyw. W ciągłej sprzedaży posiadamy między innymi: dyski fibrowe do ceramiki, papier ścierny do drewna, pasy płócienne do gumy i szkła, krążki ścierne do metalu, , czy krążki na rzep do tworzyw sztucznych.

STRUKTURYZACJA I POSTARZANIE DREWNA

Strukturyzacja jest procesem technologicznym, którego celem jest nadanie drewnu postarzonego (rustykalnego) wyglądu poprzez wyeksponowanie naturalnego rysunku drewna. Strukturyzacja drewna jest procesem kilkuetapowym, a ilość etapów jest uzależniona od efektu, jaki chcemy uzyskać oraz od rodzaju materiału, jaki poddajemy obróbce.

MASZYNY SZLIFIERSKIE

Szlifierko-polerki przeznaczone są do szybkiego i efektywnego szlifowania elementów z drewna i tworzyw sztucznych drewnopochodnych ułożonych w stosy. Przy użyciu głowic stalowych oraz tyneksowych szlifierko-polerki mają zastosowanie w coraz bardziej popularnym trendzie w technologii uszlachetniania powierzchni drewna nazywanym strukturyzacją.

POLEROWANIE

Szeroka gama produktów oferowana jest dla wymagającego Klienta, dla którego najważniejszym czynnikiem jest uzyskanie wysokiej jakości powierzchni w relatywnie krótkim czasie. Nasz system past i mleczek polerskich charakteryzuje stale niezmienna jakość, doskonały poziom korekcji powierzchni osiągany w bardzo krótkim czasie, zminimalizowana ilość pyłu w trakcie polerowania oraz brak w składzie syntetycznych polimerów w postaci silikonów.

Zapraszamy na krótką wycieczkę po naszej firmie. Dowiecie się z niej kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Miłego oglądania.

POZNAJMY SIĘ

PolishStyl oferuje swoim klientom szeroki wachlarz materiałów i narzędzi ściernych oraz mleczek, past i tarcz polerskich.
W naszej ofercie znajdują się zarówno materiały służące do postarzania drewna, jak i do jego odnowienia. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde Państwa pytanie.

NASI DORADCY

GDZIE NAS MOŻNA ZOBACZYĆ

Nasza obecności na targach.

Producent krążków i gąbek ściernych – katalogi produktów

PolishStyl jest firmą zajmującą się produkcją materiałów i narzędzi ściernych.
W swoim asortymencie posiadamy szereg produktów dedykowanych obróbce różnych tworzyw – szlifowania drewna, gumy, szkła i ceramiki, czy tworzyw sztucznych. Prezentujemy Państwu pełną ofertę produktów materiałów i narzędzi
szlifierskich i polerskich dostępnych w naszej ofercie.
MATERIAŁY ŚCIERNE 2016
METAL - MATERIAŁY I AKCESORIA ŚCIERNE
KATALOG MASZYN
SZLIFIERKO - POLERKI
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami

Zapisz się do newslettera

Odwiedź nasz sklep internetowy