Głowice z drutem stalowym

Przeznaczone są do wybierania drewna miękkiego w gatunkach iglastych oraz głębokiej strukturyzacji lub otwarcia naczyń w gatunkach liściastych.

Głowice z drutem stalowym są pierwszym etapem strukturyzacji i wymagają aby w kolejnym kroku powierzchnię wyszlifować głowicami Tynexowymi.

Głowice druciane w zależności od rodzaju użytego drutu służą do głębokiego wybrania drewna miękkiego lub delikatnego wyczyszczenia luźnych włókien z naczyń w gatunkach takich jak dąb, jesion i daglezja.

PolishStyl produkuje głowice z drutu nierdzewnego dzięki czemu wyeliminowane jest niebezpieczeństwo powstania plam na drewnie powstających w wyniku reakcji drutu ze stali węglowej z garbnikami zawartymi w niektórych gatunkach drewna.

Rodzaje drutu używanego do produkcje głowic: 0,15 mm ; 0,2 mm; 0,3 mm; 0,5 mm ; skrętka stalowa

Polishstyl oferuje gotowe głowice dedykowane do elektronarzędzi takich jak m.in. Maikita, Festool i wielu innych oraz do maszyn do strukturyzacji parkietu jak Hummel , Janser i innych.

PolishStyl produkuje również głowice strukturyzujące na indywidualne zamówienie klienta począwszy od małych głowic do elektronarzędzi aż po duże głowice do maszyn przemysłowych.

Przykłady zastosowania: